Спілка молодих християн України

ВІЛ пішов у народ, вільний секс - головна причина зараження

Попри приїзд легендарного Пола Маккартні та гурту Queen, які намагались донести до українців інформацію про необхідність захищеного сексу, епідемія ВІЛ в Україні набирає обертів, а "вільний секс" став головною причиною зараження.

Це говорить про те, що концепція пропагування "захищеного сексу", насправді спонукує збільшення кількості безпорядочного сексу.  

За оціночними даними UNAIDS, у нашій країні ВІЛ-позитивними є 340 тисяч людей. Це - 1,25% всього дорослого населення.Якщо вірити об'єднаній програмі ООН з ВІЛ/СНІДу (UNAIDS), Україна має найвищий рівень поширення ВІЛ-інфекції серед усіх країн Європи і країн колишнього СРСР.  "В Україні продовжується зростання кількості нових випадків", - заявляла координатор об'єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (UNAIDS) в Україні Анна Шакаришвілі з посиланням на дані, опубліковані у доповіді цієї програми. 

Утім, заступник міністра охорони здоров'я Валерій Бідний запевняє: катастрофи з ВІЛом  в Україні немає.  "Я не вважаю, що вона поширюється таким процесом, яким коментують сьогодні громадські організації", - заявив у коментарі "Українській правді. Життя" Бідний. За його словами, "у цьому році було зареєстровано нових ВІЛ-інфекцій 10 683, у минулому році за аналогічний період було 12 тисяч". 

 "Хоча у цьому році у порівнянні з минулим у нас збільшилась кількість тест-систем, у нас збільшилась кількість лабораторій, ми вже упорядкували і зробили нормальне функціонування центрів по СНІДу в кожному регіоні", - аргументує свій оптимізм Бідний. "Ці прогнозні показники (громадських організацій) не зрозумілі для нас. Якою формулою вони вичислюють? За період з 1997 року у нас є статистика і ми бачимо, що немає цієї прогресії (зростання випадків інфікування ВІЛ)", - додав Бідний. Втім, його словам протирічать дані прес-служби МОЗ. "На жаль, кількість випадків ВІЛ-інфекції в Україні зростає. За шість місяців 2009 р. зареєстровано 10 043 нових випадків ВІЛ-інфекції проти 9 415 у 2008 році", - йдеться у повідомленні вітчизняного Мінздоров'я. Та Бідний, як і громадські організації, визнає: ВІЛ пішов у народ. Тепер він вражає не лише групи ризику (ін'єкційні наркомани та проститутки), але й широкі верстви населення.  

 Так, за 6 місяців цього року питома вага заражень через введення наркотичних речовин ін'єкційним шляхом складала 36,5%, а частка статевого  шляху передачі вірусу - 43%.  На 1 липня 2009 року в Україні залишилось 7 регіонів з 27, де переважає ін'єкційний шлях передачі ВІЛ, а не статевий.  "Тому сьогодні для інтимного життя потрібно використовувати засоби захисту", - каже заступник міністра охорони  здоров'я.   "ВІЛ-позитивний" гласить тавро на руці. Реклама United Colours of Benetton Гроші на ВІЛ За словами Валерія Бідного, на профілактику ВІЛ-СНІДу в Україні цього року виділено 408 мільйонів 383 тисячі гривень.  "У тому числі 175 мільйонів з державного бюджету, 57 мільйонів з місцевих, Світовий банк дав - 129 і  Глобальний Фонд (для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією) - 46 мільйонів", - поінформував Бідний. 

 "При скрутній ситуації, на сьогоднішній день це достатньо великий об'єм коштів", - зауважив Бідний. За його словами, на одного ВІЛ-інфікованого в Україні виділяється загалом 10 тисяч гривень.    Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні стверджує, що виділені гроші у державі використовуються неефективно. "Попри те, що Верховна Рада прийняла у лютому 2009 року нову загальнодержавну програму з протидії ВІЛ/СНІД на 2009-2013 роки, обсяги її фактичного фінансування з державного бюджету удвічі менші", - йдеться у повідомлені, розісланому Альянсом 1 грудня. "Негативна тенденція закладена і в проекті головного фінансового документу держави на 2010 рік. При цьому виділені державою кошти продовжують витрачатися неефективно, у тому числі на закупку ліків по завищених цінах", - заявляє Альянс.  [VR]

 

Рівень інфікування серед вагітних визначає рівень інфікованості ВІЛ в загальній популяції. Протягом трьох останніх років рівень інфікованості серед вагітних в Україні складає 0,34 %. Проте, рівень інфікованості серед вагітних при первинному обстеженні вище і за перше півріччя 2009 р. складає 0,56 %, а в окремих областях перевищує 1 % або наближується до нього. Зокрема, це такі області: Київська - 1,51 %, Миколаївська - 1,32 %, Дніпропетровська - 1,28 %, Одеська - 0,98 %, Донецька - 0,92 %, Кіровоградська - 0,88 %.  Такі високі показники реально свідчать про вкрай несприятливу епідемічну ситуацію з ВІЛ-інфекції в цих областях. В останні роки багато виявлених ВІЛ-позитивних вагітних інфікувалися статевим шляхом. І далеко не всі жінки інфікуються від наркоспоживачів, партнерами багатьох є гетеросексуальні чоловіки, які ніколи не споживали наркотиків.

 

Такі дані можуть свідчити про тенденцію переходу епідемії в генералізовану стадію в цих областях. Прес-служба МОЗ [/VR]"Коштів на заходи з профілактики ВІЛ серед уразливих груп населення у держбюджеті практично не передбачено. Таким чином держава порушує свої зобов'язання перед Глобальним фондом, що може призвести то відповідних фінансових санкцій", - додається в повідомленні. Інформація про ВІЛ. Варто знати (інформація від Київського інформаційно-ресурсного центру з питань ВІЛ/СНІД) Існує три шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Через кров, а зокрема: - у разі спільного використання нестерильних шприців/голок та інших інструментів, що порушують цілісність шкіри; - шляхом переливання інфікованої крові та її продуктів (на сьогодні в Україні це  трапляється рідко, адже донорську кров тестують, зокрема й на наявність ВІЛ); - через попадання крові інфікованої людини на ушкоджені ділянки шкіри або слизові оболонки.

 

Під час незахищеного сексу: вагінального, орального та анального без використання презерватива. Від ВІЛ-інфікованої матері до дитини під час вагітності, пологів та грудного вигодовування.  У перших двох випадках ризик значно знижується, якщо вагітна жінка отримувала спеціальне лікування, яке попереджує передачу вірусу від матері до дитини. При цьому дуже важливо розуміти, що ВІЛ не передається: - через рукостискання, обійми та поцілунки; - при спільному користуванні предметами побуту (посуд, рушники, ванна, туалет тощо); - при спільному користуванні офісною технікою (комп'ютер, телефон тощо); - у лазні або басейні; - при чханні або кашлі; - через укуси комах та домашніх тварин. Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД: 0 800 500 451, icq 271 324528.  

 

 

Останні новини

Декларація Всеукраїнського форуму сім’ї.

Зустрівшись вперше на цьому Всеукраїнському форуму сім’ї, який відбувся у Києві 18 жовтня 2012 року, ми, учасники Форуму, керівники неурядових організацій України, політики, науковці, священнослужителі, громадські діячі взяли участь у конструктивному обговоренні питань захисту інституції сім’ї від деструктивних сил, впливів та явищ, які руйнують українські сімейні цінності та нав’язують нам аморальне законодавство.

Детальніше...
 
Сергій Тігіпко: Держава буде підтримувати традиційні сімейні цінності

Сім'я є соціальним фундаментом держави, тому уряд буде забезпечувати підтримку традиційних сімейних цінностей

Детальніше...
 
На Форумі сім'ї народні депутати, науковці та вчителі підтримали українців у їх прагненні захистити сімейні цінності

8 жовтня у столичному Будинку вчителя на Всеукраїнському Форумі сім'ї близько 500 депутатів всіх рівнів, державних та громадських діячів, лідерів церков та конфесій, науковців, педагогів, представників ЗМІ та громадськості підтримали прагнення українців жити у відповідності з біблійними заповідями, сповідуючи загальнолюдські цінності.

Детальніше...
 
Ухвалено рекомендації парламентських слухань "Законодавче забезпечення та реальний стан дотримання прав дитини в Україні"

 

Детальніше...
 
Розпочинаються Всеукраїнські інформаційно-профілактичні акції "Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби" і "Моя відповідальність"

Детальніше...
 
В Киеве вручат «спортивный Оскар»

Детальніше...
 
Основы православия будут преподавать в школах Харьковщины

Детальніше...
 
В Украине на сигаретных пачках будут рисовать сперматозоидов

Детальніше...
 
Права дітей в Україні: ще багато невирішених питань. Українські діти потребують більше уваги з боку держави

Детальніше...
 
ЮНІСЕФ створює нові можливості для спілкування молоді

 

Детальніше...
 
Щорічно в Україні близько 150 тис. молодих людей стають наркоманами;

107 тис. наркоманів зареєстровано по лінії МВС;

Реально - в 10 - 15 разів більше, більше, ніж 1 млн;

Детальніше...
 
Паління серед жінок – проблема нашого часу.

На сьогоднішній день статистика паління серед жінок  залишається досить сумною. Близько 200 мільйонів з одного мільярда курців в світі – це жінки.

Детальніше...
 
ХРИСТИЯНСЬКИЙ БАРКЕМП MEDIA MOBILIZATION

Детальніше...
 
Перша всеукраїнська конференція молодих юристів - християн

Детальніше...
 
Пріоритетність інформаційної профілактичної роботи – запорука ефективної протидії поширенню ВІЛ\СНІДу

Детальніше...
 
Алкоголь шкідливіший за героїн – експерти

Детальніше...
 
Комісія моралі визнала серію South Park порнографією

Детальніше...
 
Уганда запровадить смертну кару за гомосексуалізм
Детальніше...
 
Росія заборонила метадон
Детальніше...
 
Фонд Святослава Вакарчука розпочинає проект «Освіта Країною»
Детальніше...
 
ІІ щорічний конкурс Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя
Детальніше...
 
Російська молодь прив'язана до Інтернету
Детальніше...
 
У лондонських школах ввели мусульманські свята
Детальніше...
 
Програма зменшення шкідливого впливу тютюну на 2009-2012 р.
Детальніше...
 
Курців у вагонах штрафуватимуть
Детальніше...
 
Власників кафе за тютюнокуріння будуть штрафувати
Детальніше...
 
Кабмин выделил 2,7 млн. грн. на борьбу с курением
Детальніше...
 
Що робиться в рамках "Року молоді"?
Детальніше...
 
Іслам стає обов’язковим для вивчення у школах Таджикистану
Детальніше...
 
Чи потрібно вводити в Україні комендантську годину для дітей?
Детальніше...
 
Росія хоче ввести перевірку учнів на наркотики
Детальніше...
 
У Сумах у дитячому парку «Казка» заборонили куріння
Детальніше...
 
В Кременчуге для подростков введут «комендантский час
Детальніше...
 
В Украине волонтерством занимаются преимущественно девушки
Детальніше...
 
Позитивные видеоигры могут сделать детей и подростков добрее
Детальніше...
 
Ющенко подписал закон о запрете игорного бизнеса

Детальніше...
 
Депутаты предлагают арестовывать за распитие пива
Детальніше...
 
У Франції заборонять мобільний зв'язок у початковій школі
Детальніше...
 
"За життя!" м. Київ
Детальніше...
 
Міжнародна Молодіжна Конференція «Молодь проти торгівлі людьми»
Детальніше...
 
Набір на участь у семінарах Міжнародної Студентської Школи Прав Людини
Детальніше...
 
29 мая - II Всеукраинская выставка-фестиваль "Одаренные дети Украины"
Детальніше...
 
В Интернете создан первый бесплатный университет
Детальніше...
 
Детей нужно спасать от плохого Интернета
Детальніше...
 
Мэр Львова хочет, чтобы люди Луценко взялись за игровые салоны
Детальніше...
 
Игровые автоматы в жилых домах "прикроют" за неделю
Детальніше...
 
Юним спортсменам Києва організували туристичний похід до Криму
Детальніше...
 
Соціальні працівники вийдуть на вокзали
Детальніше...
 
Вырождение на Планете

 

Детальніше...
 
Всемирная паутина учит детей не только прекрасному
Детальніше...
 
Підписано Закон стосовно СНІДу
Детальніше...
 
SOS! В Європі все більше молоді вживає алкоголь, тютюн і легкі наркотики
Детальніше...
 
В Одессе прошла акция "С книгой - к детям"
Детальніше...
 
Столичных школьников спаивают алкоголем
Детальніше...
 
Влияние телевизора на психику ребенка
Детальніше...
 
Презервативы усугубляют проблему распространения СПИДа?
Детальніше...
 
Молодежь перешла на более тяжелую "наркоту"
Детальніше...
 
МОЗ возьмется за аборты
Детальніше...
 
Учёные довели: ВИЧ-инфекция может проникать в организм человека и через здоровую кожу
Детальніше...
 
Создана социальная сеть для одаренной молодежи Украины
Детальніше...
 
Всеукраїнський Таборовий збір Юнацтва "Слобідська Січ-2009"
Детальніше...
 
На продовження будівництва житла для молоді Уряд виділяє 100 мільйонів гривень
Детальніше...
 
СОМ оголошує ІІІ Всеукраїнський конкурс імені Георгія Вороного
Детальніше...
 
В Украине алкогольные и табачные изделия часто продают подросткам
Детальніше...
 
Конкурс на стажировку в Совете Европы
Детальніше...
 
Безпечний Інтернет для дітей
Детальніше...
 
Уряд України та ЮНІСЕФ розглянули пріоритети спільної діяльності на 2009-2010 роки
Детальніше...
 

Акція «Чистий погляд 2010»

 

Спілка молодих християн України запрошуємо до співпраці всіх хто бажає провести акцію «Чистий погляд» в своєму місті чи регіоні. Зі свого боку ми відкриті до пропозицій та партнерства, готові надавати розроблені нами макети для проведення інформаційної кампанії. 

Контакти;   sv@inbox.ru

Погода

Цитата

А взагалі Біблію раджу читати всім, там все сказано. С.Вакарчук - лідер гурту «Океан Ельзи»
Новий Заповіт є найкраща книга, яку коли-небудь, знав або буде знати світ. Ч.Діккенс (всесвітньовідомий письменник)
You are here  : Home Новини ВІЛ пішов у народ, вільний секс - головна причина зараження
счетчик посещений